Get Adobe Flash player
Открыт новый сайт школы КАШТАН

Результаты соревнований Каштан Трофи 2012, 1 этап горные лыжи и сноубординг

 

РЕЗУЛЬТАТИ КОМАНДНОЇ ПЕРШОСТІ

 

Місце

Команда

Очки

1

ДЮСШ Вікторія

560

2

ГШ Оленів

485

3

ГШ КАШТАН

416

4

КДЮСШ15 

360

5

КОЛОС

125

 


 

JURY:

 

 

 

 

TECHICAL  DATA:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Головний суддя

Леськів В.

UKR

 

NAME OF COURSE

Протасів Яр

Суддя-інформатор

Єршова Л.

UKR

 

START

 

 

 

  90 м

 

Постановщик

Єршов Ю.

UKR

 

FINISH

 

 

 

  40 м

 

Секретар

Симоненко В.

UKR

 

VERTICAL DROP

 

 

  50 м

 

 

 

 

 

 

 

HOMOLOGAATION NUMBER

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FORERUNNERS

 

 

 

NUMBER OF GATES

 

 

 

 

 

A:

Карпушина Л.

 

 

START TIME

 

 

 

09:30

 

 

B:

Єсипчук А.

 

 

WEATHER CONDITION

 

Пасмурно

 

 

 

 

 

 

TEMPERATURE:

 

START:

0°С

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FINISH:

0°С

 

 

 

РЕЗУЛЬТАТИ ЗМАГАНЬ

 

 

Гірські лижі. Групи 2008 р.н.

 

М-1 Дівчата 2008р.н

 

м-це

ст.№

Прізвище Ім'я

рік.н

 

Школа

Час спроби

 Інтервал

Очки

1

45

Єдокова Катерина

2008

 

Єдоков А.

0:39,70

 

50

2

1

Буженецька Амелія

2009

 

ГШ"Каштан"

1:31,82

0:52,12

40

 

2

Бондаренко Софія

2008

 

ГШ"Олені"

DNS

 

 

 

3

Петронелли Саша

2008

 

ГШ"Каштан"

DNS

 

 

 

46

Єдокова Софія

2008

 

Єдоков А.

DSQ

 

 

 

 

М-1 Хлопці 2008р.н

м-це

ст.№

Прізвище Ім'я

рік.н

 

Школа

Час спроби

 Інтервал

Очки

1

6

Казанцев Андрій

2008

 

ГШ"Каштан"

0:41,64

 

50

2

4

Маковецький Дмитро

2008

 

ГШ"Олені"

1:10,92

0:29,28

40

3

145

Гордиенко Роман

2008

 

ГШ"Каштан"

1:15,43

0:33,79

35

 

5

Верлань Олесь

2008

 

ГШ"Олені"

DNS

 

 

 

 

 

 

 

Гірські лижі. Групи 2007 р.н.

 

М-2 Дівчата 2007р.н

 

м-це

ст.№

Прізвище Ім'я

рік.н

 

Школа

Час спроби

 Інтервал

Очки

1

10

Радчук Марьяна

2007

 

ДЮСШ"Вікторія"

0:30,88

 

50

2

13

Игнатовска Катерина

2007

к

ДЮСШ"Вікторія"

0:33,44

0:02,56

40

3

15

Приступа Валерія

2007

 

ГШ"Олені"

0:37,15

0:06,27

35

4

8

Острошко Катерина

2007

 

ДЮСШ"Вікторія"

0:43,66

0:12,78

30

5

7

Снегина Тая

2007

 

ГШ"Олені"

0:43,96

0:13,08

25

6

12

Іванова Юля

2007

к

ГШ"Олені"

0:51,91

0:21,03

20

7

14

Протченко Аліна

2007

 

ГШ"Каштан"

0:55,11

0:24,23

15

 

11

Антонова Валерія

2007

 

ГШ"Каштан"

DSQ

 

 

 

9

Бегеба Кристіна

2007

 

ГШ"Олені"

DSQ

 

 

 

 

М-2 Хлопці 2007р.н

м-це

ст.№

Прізвище Ім'я

рік.н

 

Школа

Час спроби

 Інтервал

Очки

1

20

Скок Андрій

2007

к

ГШ"Каштан"

0:28,64

 

50

2

16

Васильев Назар

2007

к

ГШ"Олені"

0:30,20

0:01,56

40

3

22

Білов Саша

2007

к

ГШ"Каштан"

0:31,24

0:02,60

35

4

17

Деревьянко Давид

2007

к

Колос

0:37,29

0:08,65

30

5

21

Баров Микита

2007

 

ГШ"Олені"

0:37,39

0:08,75

25

6

24

Рябченко Микита

2007

 

ГШ"Каштан"

0:43,65

0:15,01

20

7

23

Константинов Борис

2007

 

ДЮСШ"Вікторія"

0:47,49

0:18,85

15

 

18

Єрмак Міша

2007

 

ГШ"Олені"

DNS

 

 

 

25

Чиграєв Артем

2007

 

ГШ"Олені"

DNS

 

 

 

19

Беспалов Рома

2007

к

ГШ"Олені"

DSQ

 

 

 

 

 

 

 

Гірські лижі. Групи 2006 р.н.

 

М-3 Дівчата 2006р.н

 

м-це

ст.№

Прізвище Ім'я

рік.н

 

Школа

Час спроби

 Інтервал

Очки

1

27

Хроменкова Настя

2006

к

ДЮСШ"Вікторія"

0:26,60

 

50

2

33

Марченко Алиса

2006

к

ГШ"Каштан"

0:27,81

0:01,21

40

3

31

Мормуль Полина

2006

к

Колос

0:30,80

0:04,20

35

4

32

Баканичева Маша

2006

 

ДЮСШ"Вікторія"

0:32,38

0:05,78

30

5

44

Науменко Марія

2006

к

Колос

0:37,25

0:10,65

25

6

28

Мірошниченко Богдана

2006

 

ГШ"Олені"

0:59,91

0:33,31

20

7

30

Абрамова Влада

2006

к

КДЮСШ-15

1:00,38

0:33,78

15

 

26

Трегубов-Ус Алиса

2006

 

ГШ"Олені"

DNS

 

 

 

29

Бойко Настя

2006

 

ГШ"Олені"

DNS

 

 

 

 

М-3 Хлопці 2006р.н

 

м-це

ст.№

Прізвище Ім'я

рік.н

 

Школа

Час спроби

 Інтервал

Очки

1

38

Міняєв Георгій

2006

к

ГШ"Олені"

0:26,76

 

50

2

34

Кнопов Георгій

2006

к

КДЮСШ-15

0:26,91

0:00,15

40

3

37

Гудзенко Тимофій

2006

к

ДЮСШ"Вікторія"

0:27,04

0:00,28

35

4

43

Ватага Андрій

2006

 

ГШ"Олені"

0:31,86

0:05,10

30

5

35

Бабій Назар

2006

 

ГШ"Олені"

0:35,44

0:08,68

25

6

42

Головченко Андрій

2006

 

ГШ"Олені"

0:36,61

0:09,85

20

7

39

Цицанюк Антон

2006

к

Колос

0:39,35

0:12,59

15

8

36

Бадьор Міша

2006

 

ГШ"Каштан"

0:43,33

0:16,57

10

 

40

Паламарчук Ваня

2006

к

КДЮСШ-15

DNS

 

 

 

41

Чиграєв Дмитрій

2006

 

ГШ"Олені"

DNS

 

 

 

47

Довбиш Вячеслав

2006

 

ГШ"Каштан"

DNS

 

 

 

 

 

 

 

Гірські лижі. Групи 2004-2005 р.н.

 

М-4 Дівчата 2004-2005р.н

м-це

ст.№

Прізвище Ім'я

рік.н

 

Школа

Час спроби

 Інтервал

Очки

1

13

Волошина Софія

2004

к

ГШ"Олені"

0:29,93

 

50

2

8

Савостенко Олена

2004

к

КДЮСШ-15

0:30,57

0:00,64

40

3

1

Колбасенко Настя

2005

к

КДЮСШ-15

0:30,88

0:00,95

35

4

7

Волошина Даша

2004

к

ГШ"Олені"

0:31,10

0:01,17

30

5

2

Купрій Богдана

2004

 

ДЮСШ"Вікторія"

0:31,41

0:01,48

25

6

6

Федотова Марія

2005

 

ГШ"Олені"

0:33,56

0:03,63

20

7

4

Баканичева Віка

2004

 

ДЮСШ"Вікторія"

0:34,13

0:04,20

15

8

5

Юрченко Ліза

2005

 

ДЮСШ"Вікторія"

0:34,53

0:04,60

10

9

141

Квиташ Вероника

2004

 

ГШ"Олені"

0:34,72

0:04,79

8

10

10

Головко Аня

2005

к

КДЮСШ-15

0:35,23

0:05,30

5

11

14

Єсипчук Даша

2005

 

ГШ"Каштан"

0:38,22

0:08,29

3

12

11

Бакшеєва Даша

2005

 

ГШ"Олені"

0:38,49

0:08,56

2

13

150

Франковская Влада

2004

 

ГШ"Каштан"

0:45,46

0:15,53

 

 

9

Іванушкіна Аня

2004

 

ГШ"Олені"

DNS

 

 

 

12

Бикова Вика

2005

 

КДЮСШ-15

DNS

 

 

 

3

Хроменкова Ксенія

2004

 

ДЮСШ"Вікторія"

DSQ

 

 

 

 

М-4 Хлопці 2004-2005р.н

м-це

ст.№

Прізвище Ім'я

рік.н

 

Школа

Час спроби

 Інтервал

Очки

1

17

Юшковський Остап

2004

 

ДЮСШ"Вікторія"

0:28,67

 

50

2

29

Саленко Андрій

2005

к

КДЮСШ-15

0:30,96

0:02,29

40

3

19

Первеєв Валентин

2004

 

ГШ"Олені"

0:31,78

0:03,11

35

4

15

Белодедов Арсеній

2004

 

ГШ"Олені"

0:32,68

0:04,01

30

5

20

Рубцов Іван

2005

 

ГШ"Олені"

0:35,19

0:06,52

25

6

24

Деревьянко Ілья

2004

к

Колос

0:36,06

0:07,39

20

7

32

Скиба Микита

2005

 

ГШ"Олені"

0:36,60

0:07,93

15

8

16

Шмідт Олексій

2005

 

ГШ"Олені"

0:38,52

0:09,85

10

9

18

Шрейм Мухамед

2005

 

ГШ"Каштан"

0:44,06

0:15,39

8

10

149

Полинский Никита

2005

 

 

0:47,44

0:18,77

5

 

21

Ісаічєв Олександр

2004

 

ГШ"Олені"

DNS

 

 

 

31

Жук Михайло

2004

 

ГШ"Олені"

DNS

 

 

 

34

Руденко Євген

2005

 

ГШ"Каштан"

DNS

 

 

 

22

Дюкель Валентин

2005

 

ГШ"Каштан"

DSQ

 

 

 

23

Баляба Данил

2005

 

ГШ"Каштан"

DSQ

 

 

 

25

Козачук Олександр

2005

 

ДЮСШ"Вікторія"

DSQ

 

 

 

26

Васильев Егор

2005

 

ГШ"Олені"

DSQ

 

 

 

27

Кліменко Іван

2005

 

ГШ"Олені"

DSQ

 

 

 

28

Сінявський Артем

2005

к

КДЮСШ-15

DSQ

 

 

 

30

Крохмальний Микита

2004

к

ГШ"Олені"

DSQ

 

 

 

33

Луценко Денис

2004

 

ГШ"Каштан"

DSQ

 

 

 

35

Константінов Михайло

2004

к

ДЮСШ"Вікторія"

DSQ

 

 

 

 

 

Гірські лижі. Групи 2002-2003 р.н.

 

М-5 Дівчата 2002-2003р.н

м-це

ст.№

Прізвище Ім'я

рік.н

 

Школа

Час спроби

 Інтервал

Очки

1

41

Пірожко Катерина

2002

к

ДЮСШ"Вікторія"

0:26,15

 

50

2

37

Вишняк Софія

2003

к

ГШ"Олені"

0:26,40

0:00,25

40

3

47

Константінова Юля

2002

к

ДЮСШ"Вікторія"

0:26,67

0:00,52

35

4

39

Стойкова Анна

2002

к

ГШ"Олені"

0:27,16

0:01,01

30

5

36

Бикова Надя

2002

к

КДЮСШ-15

0:28,71

0:02,56

25

6

48

Молодова Віка

2002

 

КДЮСШ-15

0:31,19

0:05,04

20

7

40

Гортовлюк Поліна

2003

 

ГШ"Олені"

0:31,31

0:05,16

15

8

43

Зацепіна Єлізавета

2002

к

ГШ"Каштан"

0:31,67

0:05,52

10

9

52

Оніщенко Поліна

2003

к

ГШ"Каштан"

0:32,65

0:06,50

8

10

42

Бабій Іванка

2002

 

ГШ"Олені"

0:33,34

0:07,19

5

11

128

Онопрієнко Софія

2002

 

ДЮСШ"Вікторія"

0:34,03

0:07,88

3

12

46

Каплун Оксана

2003

 

ГШ"Олені"

0:39,16

0:13,01

2

13

45

Стужук Дарина

2003

 

ДЮСШ"Вікторія"

0:39,41

0:13,26

 

14

38

Соловьова Саша

2003

к

КДЮСШ-15

1:00,94

0:34,79

 

 

49

Павлик Маша

2003

 

ГШ"Олені"

DNS

 

 

 

44

Радчук Галя

2003

 

ДЮСШ"Вікторія"

DSQ

 

 

 

 

М-5 Хлопці 2002-2003р.н

м-це

ст.№

Прізвище Ім'я

рік.н

 

Школа

Час спроби

 Інтервал

Очки

1

50

Юшковський Макар

2002

к

ДЮСШ"Вікторія"

0:25,82

 

50

2

66

Брязкало Михайло

2002

 

ГШ"Олені"

0:25,84

0:00,02

40

3

57

Захаренко Кирил

2003

к

ГШ"Олені"

0:26,51

0:00,69

35

4

68

Пастушенко Олег

2002

к

ГШ"Каштан"

0:26,84

0:01,02

30

5

64

Діхтяр Валентин

2003

к

КДЮСШ-15

0:27,36

0:01,54

25

6

63

Довбиш Богдан

2002

 

ГШ"Каштан"

0:29,36

0:03,54

20

7

56

Василенко Даніл

2003

к

КДЮСШ-15

0:30,38

0:04,56

15

8

69

Беспалов Миколай

2003

 

ГШ"Олені"

0:30,84

0:05,02

10

9

53

Даниленко Родион

2003

 

ГШ"Олені"

0:31,49

0:05,67

8

10

70

Баляба Леонід

2003

 

ГШ"Каштан"

0:31,51

0:05,69

5

11

60

Василевський Сергій

2003

к

ГШ"Каштан"

0:31,55

0:05,73

3

12

65

Полонський Олексій

2003

 

ГШ"Олені"

0:35,40

0:09,58

2

13

54

Токарчук Даниил

2002

 

ГШ"Олені"

0:36,49

0:10,67

 

14

67

Мартинюк Артем

2002

 

ГШ"Олені"

0:37,51

0:11,69

 

15

59

Хордиков Олександр

2003

 

ГШ"Каштан"

0:40,98

0:15,16

 

16

55

Абрамчук Павло

2003

 

ГШ"Каштан"

0:41,30

0:15,48

 

 

51

Кляхін Кирил

2002

к

ГШ"Каштан"

DNS

 

 

 

58

Калуцький Максим

2003

 

ГШ"Каштан"

DNS

 

 

 

61

Єгоров Сергій

2002

 

ГШ"Каштан"

DNS

 

 

 

62

Пенчук Егор

2002

 

ГШ"Олені"

DNS

 

 

 

 

 

 

 

Гірські лижі. Групи 2000-2001 р.н.

 

М-6 Дівчата 2000-2001р.н

 

м-це

ст.№

Прізвище Ім'я

рік.н

 

Школа

Час спроби

 Інтервал

Очки

1

77

Головко Катерина

2001

к

КДЮСШ-15

0:24,99

 

50

2

129

Факеєва Ольга

2000

 

ГШ"Каштан"

0:25,03

0:00,04

40

3

74

Маковецька Юлія

2001

 

ГШ"Олені"

0:25,05

0:00,06

35

4

71

Гончарук Дарина

2000

к

ГШ"Олені"

0:26,60

0:01,61

30

5

75

Гарцилова Ольга

2001

 

ДЮСШ"Вікторія"

0:29,76

0:04,77

25

6

76

Третьяк Юлія

2001

 

ГШ"Олені"

0:35,21

0:10,22

20

 

72

Нечипоренко Регіна

2001

 

ГШ"Каштан"

DNS

 

 

 

73

Нечипоренко Кіра

2001

 

ГШ"Каштан"

DNS

 

 

 

 

М-6 Хлопці 2000-2001р.н

 

м-це

ст.№

Прізвище Ім'я

рік.н

 

Школа

Час спроби

 Інтервал

Очки

1

78

Кучер Данило

2001

к

ГШ"Каштан"

0:24,78

 

50

1

83

Обухов Дмитро

2001

к

ГШ"Олені"

0:24,78

0:00,00

50

3

87

Резник Володимир

2000

к

ГШ"Олені"

0:25,04

0:00,26

35

4

88

Зінченко Антон

2000

 

ДЮСШ"Вікторія"

0:25,24

0:00,46

30

5

89

Іванов Сергій

2001

 

ГШ"Олені"

0:25,53

0:00,75

25

6

82

Літвіненко Андрій

2001

 

ДЮСШ"Вікторія"

0:26,07

0:01,29

20

7

79

Петров Антоний

2000

 

КДЮСШ-15

0:26,77

0:01,99

15

8

86

Баканичев Саша

2000

 

ДЮСШ"Вікторія"

0:26,91

0:02,13

10

9

80

Довгаль Олександр

2001

 

ГШ"Олені"

0:30,00

0:05,22

8

10

81

Лебідь Дмитро

2000

 

ГШ"Олені"

0:30,17

0:05,39

5

11

84

Яковлєв Володимир

2000

 

ГШ"Олені"

0:34,59

0:09,81

3

 

85

Авраменко Кирил

2001

 

ГШ"Каштан"

DNS

 

 

 

90

Терлецький Андрій

2001

 

ГШ"Олені"

DNS

 

 

 

91

Петров Міша

2000

к

ДЮСШ"Вікторія"

DNS

 

 

 

 

 

 

 

Гірські лижі. Групи 1998-1999 р.н.

 

М-7 Дівчата 1998-1999р.н

 

м-це

ст.№

Прізвище Ім'я

рік.н

 

Школа

Час спроби

 Інтервал

Очки

1

94

Молодова Марьяна

1998

к

КДЮСШ-15

0:25,03

 

50

2

95

Гіндич Даша

1999

к

ГШ"Каштан"

0:25,12

0:00,09

40

3

92

Белодедова Діана

1999

 

ГШ"Олені"

0:27,91

0:02,88

35

4

93

Лєсная Анна

1998

 

ГШ"Олені"

0:29,92

0:04,89

30

 

96

Васильева Віка

1998

 

ГШ"Олені"

DSQ

 

 

 

 

 

М-7 Хлопці 1998-1999р.н

 

м-це

ст.№

Прізвище Ім'я

рік.н

 

Школа

Час спроби

 Інтервал

Очки

1

98

Юшковський Антон

1998

 

ДЮСШ"Вікторія"

0:24,12

 

50

2

111

Кобилинський Роман

1998

к

ГШ"Олені"

0:24,47

0:00,35

40

3

100

Ясинський Андрій

1998

к

ГШ"Олені"

0:24,56

0:00,44

35

4

107

Мічкін Олександр

1999

 

ГШ"Олені"

0:25,26

0:01,14

30

5

110

Гончаренко Артем

1999

к

ГШ"Каштан"

0:25,28

0:01,16

25

6

102

Соловьов Арсеній

1998

к

КДЮСШ-15

0:25,45

0:01,33

20

7

101

Козачук Даня

1999

 

ДЮСШ"Вікторія"

0:25,61

0:01,49

15

8

103

Пекач Едуард

1998

 

ГШ"Каштан"

0:25,79

0:01,67

10

9

106

Подолюк Ярослав

1998

 

ГШ"Олені"

0:25,95

0:01,83

8

10

108

Трегубов-Ус Даніїл

1999

 

ГШ"Олені"

0:26,75

0:02,63

5

11

99

Жук Олександр

1999

 

ГШ"Олені"

0:29,96

0:05,84

3

12

105

Мельниченко Сергій

1999

 

ГШ"Каштан"

0:50,94

0:26,82

2

 

97

Дергун Станіслав

1998

 

ГШ"Олені"

DNS

 

 

 

104

Бабюк Ілья

1999

 

ГШ"Олені"

DNS

 

 

 

109

Клишня Антон

1998

 

ДЮСШ"Вікторія"

DNS

 

 

 

 

 

 

 

Сноуборд. Групи 2001-2003 р.н.

 

С-2 Дівчата 2001-2003р.н

 

м-це

ст.№

Прізвище Ім'я

рік.н

 

Школа

Час спроби

 Інтервал

Очки

1

112

Продан Інесса

2002

 

ГШ"Олені"

0:55,45

 

50

 

 

С-2 Хлопці 2001-2003р.н

 

м-це

ст.№

Прізвище Ім'я

рік.н

 

Школа

Час спроби

 Інтервал

Очки

1

113

Мостовенко Гліб

2001

к

ДЮСШ"Вікторія"

0:30,92

 

50

2

118

Ясинський Микита

2001

к

ДЮСШ"Вікторія"

0:35,59

0:04,67

40

3

114

Цуканов Артем

2001

 

ГШ"Олені"

0:42,91

0:11,99

35

4

115

Півоваренко Іван

2002

к

ГШ"Каштан"

0:59,90

0:28,98

30

5

116

Вірастюк Адам

2003

к

ГШ"Каштан"

1:41,77

1:10,85

25

 

117

Мошинський Міша

2001

 

ГШ"Олені"

DNS

 

 

 

 

 

 

 

Сноуборд. Групи 1998-2000р р.н.

 

С-3 Дівчата 1998-2000р.н

 

м-це

ст.№

Прізвище Ім'я

рік.н

 

Школа

Час спроби

 Інтервал

Очки

1

122

Кириченко Дарина

1998

к

ДЮСШ"Вікторія"

0:31,03

 

50

2

121

Рудковська Марія

2000

к

ДЮСШ"Вікторія"

0:37,98

0:06,95

40

3

119

Коцарь Катерина

2000

к

ДЮСШ"Вікторія"

0:38,01

0:06,98

35

4

120

Ковальська Марія

2000

 

ГШ"Олені"

0:45,39

0:14,36

30

 

 

С-3 Хлопці 1998-2000р.н

 

м-це

ст.№

Прізвище Ім'я

рік.н

 

Школа

Час спроби

 Інтервал

Очки

1

125

Радецький Ігор

1999

к

ДЮСШ"Вікторія"

0:32,19

 

50

2

124

Тесленко Міша

1998

к

ГШ"Каштан"

0:37,01

0:04,82

40

3

123

Кашпур Артем

1999

к

ДЮСШ"Вікторія"

0:39,34

0:07,15

35

4

126

Черуха Артур

1998

к

ГШ"Каштан"

0:53,47

0:21,28

30

 

127

Шепченко Назарій

2000

 

ГШ"Олені"

DNS

 

 

 

 

 

Партнеры

 


 

Партнеры соревнований

Страховка