Get Adobe Flash player
Открыт новый сайт школы КАШТАН

18 ЖОВТНЯ 2014 ВІДБУДЕТЬСЯ "КАШТАН РОЛЕР ТРОФІ"

Лижна школа "Каштан" запрошує юних любителів спорту взяти участь у традиційному всеукраїнському дитячому змаганні з роликів, що є складовою частиною "Каштан Супер-Трофі".

Змагання включатимуть швидкісний слалом та ролер крос.

Вікова категорія учасників: дівчата та хлопці 2000-2010 років народження, які володіють мінімальними технічними навичками ролер спорту.

Дата змагань: 18.10.2014 р. (субота)

Місце проведення : м. Київ, «Пушкинський Парк», на асфальтованій частині спортивного майданчика. Адреса: «Пушкінський Парк»: Київ, пр. Перемоги 40-Б (Заїзд з пр. Перемоги)

Попередні заявки на участь у змаганнях подаються на адресу Організаційного комітету не пізніше 3-х днів до початку змагань: Московський міст, Юрьївська затока р. Десьонка, територія парку Дружби Народів, Екстрім-парк «Екстремальна тяга» офіс на 2-му поверсі центрального будівлі, тел. (044)383-21-90; факс: (044) 502-64-62; е-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. ; веб-сторінка: www.kashtan-ski.in.ua, www.kashtan-ski.org.ua

Заявки на участь у змаганнях подаються від спортивних шкіл, клубів, ФСТ, навчальних закладів або батьків.

Стартовий внесок з кожного учасника змагань, не залежно від вікової категорії складає 100 грн. за кожен етап змагань.

Витрати, пов’язані з проведенням «Каштан Ролер Трофі»: оплата суддів, оренда хронометражу, оренди місця проведення змагань, обладнання для трас, медалі, дипломи, цінні подарунки, проведення рекламної компанії, кетерінг та інше - за рахунок фонду, створеного організаторами змагань, спонсорами та партнерами.

ДЕТАЛЬНУ ІНФОРМАЦІЮ ТА ЗАЯВКУ НА УЧАСТЬ  ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ТУТ...

ЗАПИСАТИСЬ НА ЗАНЯТТЯ З РОЛИКІВ

Партнеры

 


 

Партнеры соревнований

Страховка