Get Adobe Flash player
Открыт новый сайт школы КАШТАН

УКРАЇНСЬКИЙ ВОДНОЛИЖНИЙ ТИЖДЕНЬ

В Ллорет де Мар пройде Український воднолижний тиждень в королiвствi Iспанiя з 15 червня  по 22 червня 2014 року!

” УКРАЇНСЬКИЙ ВОДНОЛИЖНИЙ  ТИЖДЕНЬ – це унікальний захід, який проводиться один раз на рік  на Коста бравi посеред субтропічного клімату Европи Цей захід було засновано українцями , які постійно проживають в королiвствi Iспанiя,а саме в мiстечку Лорет де мар, для підтримки іміджу України в воднолижному світі , і проводиться щороку за підтримки Української Діаспори  і Українського посольства в королiвствi IспанII  , якI зробили великий внесок у підтримку та розвиток української культури. Українці , які приїхали на український воднолижний ТИЖДЕНЬ до морського узбережжя середземного моря отримують

БЕЗКОШТОВНО:

1 Гіда – екскурсовода по Лорет де мар та екскурсію по вечірньому місту
2.кожного ранку персонального iнструктора для ранковоi физкульт програми

3.Екскурсія з гідом до Замку на пiску! ( в призначений час ) ;
4.Навчання основам вейкбордингу  та водним лижам з украiнськими тренерами

5.Відвідування українського музею , 

6. Навчання основам плавання
7.Прогулянка - гра до гольф клубу Лорет де мар,на околицi мiста
8.Дитячий табiр з  педагогом-iнструктором,на час вошоi занятостi справами. (за окрему плату).
9.Похiд по мiсцевим нiчним клубам лорета де мар

10.Бізнес – зустрічі для тих членів групи , хто зацікавлений познайомиться з можливостями середземного узбережжя Испании , як  країни підтримуючої політику іноземних інвестицій. Завдяки підтримці української діаспори  всі ці сервіси доступні для Українців БЕЗКОШТОВНО!!!!!

РЕЗИДЕНЦІЯ

Ми раді розселити Вас у затишному готелі МЕРСЕДЕС*** , який знаходиться в центрі ЛЛОРЕТ де МАР . до пляжу 400 метрив( довжина пляжу 2 км та шириною 80 метрiв) ,( Інформацію про готель див. нижче)

Для всіх учасників украiнського тижня надаються ексклюзивні ціни на проживання та напівпансіон в готелі Мерседес*** перебування коштуе 500 евро на людину з проживанням  в 2 — х місному номері ( дo 30.04.2014)

АБО

на вибiр клiента,де йому заманеться!!!

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ : авіа Київ- Барселона -Київ ( чартер ) , трансфер аеропорт — готель — аеропорт, проживання в готелі на сніданках або напівпансіон 7 ночей , мед.страховка . ВАРТIСТЬ УКАЗАНА за 1 людину у двох мiсному номерi


Партнеры

 


 

Партнеры соревнований

Страховка