Get Adobe Flash player
Открыт новый сайт школы КАШТАН

roller-kids

Ist Kashtan Roller Trophy

«I Каштан Ролер Трофі» (роллер версія) – відкриті юнацькі змагання з ролер спорту – є культурно-видовищним заходом, які об’єднують спортивну, оздоровчу, культурну і агітаційну програми.

«I Каштан Ролер Трофі» - є складовою частиною багато етапних змагань серії «Каштан Супер Трофі 2011», які пройдуть у сім етапів за п’ятьма видами спорту:

«Каштан Ролер Трофі» – захід, що за своїм призначенням відповідає державній програмі розвитку спорту і виховання здорової молоді.

 

Дата змагань: 29.05.2011 р. (неділя)

Місце проведення змагань: м. Київ, «Пушкинський Парк», на спортивному майданчику

Адреса «Пушкінський Парк»: Київ, пр. Перемоги 40-Б (Заїзд з пр. Перемоги)

Офіційне положення змаганнь (Скачати)

Попередні заявки на участь у змаганнях подаються на адресу Організаційного комітету не пізніше 3-х днів до початку змагань: Московський міст, Юрьївська затока р. Десьонка, територія парку Дружби Народів, Екстрім-парк «Екстремальна тяга» офіс на 2-му поверсі центрального будівлі, тел. (044)383-21-90; факс: (044) 502-64-62; е-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. ; веб-сторінка: www.kashtan-ski.org.ua


Остаточні заявки для командної першості встановленої форми (Додаток 1 – командна заявка) на участь у змаганнях подаються не пізніше ніж 17:00 27.05.2011 р.

 

 

Партнеры

 


 

Партнеры соревнований

Страховка